• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

Nasadki gumowe na laski

Nasza firma oferuje szeroki wybór nasadek gumowych na laski. 

Nasadka gumowa to jeden z najważniejszych elementów laski, który wspomaga swobodne poruszanie się, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas produkt był trwały i bezpieczny. Wykonane są z wysokiej jakości gumy, która zapewnia stabilność podczas poruszania się o lasce na każdej powierzchni i wspomaga jej użytkowanie. Proponowane przez nas nasadki gumowe dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dobrać odpowiednią do koloru laski.

Posiadamy również bogaty wybór rozmiarów, tj. średnic: od ⌀16, do ⌀20. W razie potrzeby oferujemy wykonanie nasadek gumowych na zamówienie, dzięki czemu produkt będzie w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Tworząc nasze produkty, wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam na stałe podnoszenie ich jakości. Dzięki temu cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

Specjalnie wyprofilowana część mająca kontakt z podłożem pozwala na użytkowanie na różnych powierzchniach – od miękkiego piasku, przez żwir, utwardzone ścieżki, po kostkę brukową czy asfalt. Nasadki gumowe na laski to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających długotrwałe stosowanie. Współczynnik ścieralności utrzymuje się na optymalnym poziomie, dlatego nasadki nie muszą być tak często wymieniane, ale warto mieć kilka sztuk w zapasie. Nie zajmują dużo miejsca, a mogą się przydać w każdej chwili.

Łatwy montaż nasadek gumowych na laski

Staramy się, aby nasadki gumowe na laski pozostawały przyjazne już od momentu pierwszego kontaktu. Z tego względu zatroszczyliśmy się o ich specjalną konstrukcję, która pozwala na łatwe zainstalowanie akcesoriów. Z tym zadaniem poradzi sobie praktycznie każdy. Nie zajmuje ono dużo czasu, a efekt prac będzie widoczny od razu po zamontowaniu. Nasadki gumowe na laski równie łatwo zdemontują Państwo po ich wyeksploatowaniu.

Problemu nie stanowi też zamówienie produktów. Wystarczy się z nami skontaktować. Współpracujemy z klientami indywidualnym oraz firmami. Dzięki zoptymalizowaniu wewnętrznych procesów udało nam się stworzyć sprawny, a zarazem szybki system wysyłek towaru. W maksymalnie krótkim czasie dostarczymy nasadki gumowe na laski do ich nowych właścicieli.

Systematyczna wymiana nasadek gumowy na laski – To się opłaca!

Nasadki gumowe na laski można zaliczyć do akcesoriów o “podróżniczym” charakterze, bo udają się wszędzie tam, gdzie ich właściciele. Czasem mowa o kilkuset metrach dziennie, a niekiedy wielu kilometrach. To argument za tym, aby stale monitorować stan akcesoriów, ponieważ w dużej mierze wpływają na bezpieczeństwo bliskich osób. Odpowiedniej jakości nasadki gumowe na laski poradzą sobie na różnych powierzchniach, zapewniając odpowiednią przyczepność. To kluczowy element, biorąc pod uwagę polską pogodę. W trakcie roku podłoże może być np. mokre lub śliskie. Nie warto narażać się na kontuzje oraz niewygody, bo w stosunku do możliwych, przykrych konsekwencji koszt zakupu nasadek prezentuje się bardzo atrakcyjne. W razie dodatkowych wątpliwości chętnie odpowiemy na pytania. Wystarczy zadzwonić.

Odporne i wytrzymałe nasadki gumowe na laski

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów gumowych, wykonanych z trwałych materiałów – nie inaczej jest w przypadku produktów widocznych w tej kategorii. Doskonale wiemy, z jakimi czynnikami każdego dnia muszą mierzyć się nasadki gumowe na laski, dlatego nasze rozwiązania zostały precyzyjnie zaprojektowane. Do ich wykonania wykorzystaliśmy mieszankę z gumy, która wykazuje wysoką odporność na ścieranie, co zwiększa jej wytrzymałość i przede wszystkim znacznie wydłuża czas użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z nasadkami widocznymi w tej kategorii.

Nasadka gumowa na laski Ø16

Nasadka gumowa na laski Ø16

Czytaj więcej

Nasadka gumowa na laski Ø17

Nasadka gumowa na laski Ø17

Czytaj więcej

Nasadka gumowa na laski Ø18

Nasadka gumowa na laski Ø18

Czytaj więcej

Nasadka gumowa na laski Ø19

Nasadka gumowa na laski Ø19

Czytaj więcej

Nasadka gumowa na laski Ø20

Nasadka gumowa na laski Ø20

Czytaj więcej

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

Kontakt

Kontakt z doradcą