• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

W P.P.H.U. HUPEX nasi klienci mogą zamówić również różnego rodzaju uszczelki silikonowe. Oferujemy wiele rodzajów uszczelek: kwadratowe, owalne, okrągłe, zgarniające, wargowe, o przekroju „V” oraz „U”. Do tego również zwykłe, „jaskółczy ogon” i oringi (przekroje według złożonego zamówienia). Możemy wykonać uszczelki zwykłe, ale i zbrojone, np. kordem bawełnianym, nylonowym, mosiężną siatką. Uszczelki silikonowe wykorzystuje się w wielu różnych sektorach, takich jak hydraulika, pneumatyka, automatyka przemysłowa, przemysł samochodowy, zbrojeniowy. W zależności od potrzeb klienta uszczelki mogą być produkowane z mieszanek odpornych na paliwa, smary, oleje, rozpuszczalniki, kwasy, wysoki/niskie temperatury.

Uszczelki silikonowe wykonujemy z mieszanek na bazie kauczuków silikonowych, głównie firmy WACKER. Są one odporne na paliwa oraz rozpuszczalniki. Na uwagę zasługuje ich szeroki zakres twardości – od 20 do 90 stopni Shore’a, a także zakres temperatur. W zależności od rodzaju silikonu nawet od -150°C do +250°C. Oferowane uszczelki są też elastyczne, sprężyste, ognioodporne, odporne na czynniki klimatyczne i przenikliwość elektryczną.

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

contact

Kontakt z doradcą