• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

Okucia budowlane i przemysłowe, odboje gumowe

Okucia budowlane i przemysłowe to kategoria zawierająca produkty stosowane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przedsiębiorstwach. Można tu znaleźć odboje gumowe (ograniczniki gumowe) do wielu rodzajów drzwi (zarówno zwykłych skrzydeł, jak i do ciężkich drzwi), bram wejściowych oraz ramp rozładunkowych.

W asortymencie naszej firmy posiadamy między innymi szeroki wybór ograniczników zwykłych – oferujemy ścięte stożki i walce w standardowych wymiarach, wersje mini oraz duże BIG. Na życzenie klienta odboje gumowe sprzedajemy same lub w komplecie z kołkami rozporowymi w paczkach po 5, 10 lub 25 sztuk w zależności od modelu.

Proponujemy również warianty samoprzylepne mocowane na taśmie dwustronnej, ograniczniki klamkowe drzwiowe oraz kule podłogowe z zatopionym wkrętem w komplecie z kołkiem. Osobną podkategorią są odboje gumowe do ramp rozładunkowych – w wariancie schodkowym lub tradycyjnym o różnych wymiarach.

Wykonane z mieszanek kauczuków elementy są wystarczająco odporne na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia, z drugiej strony – same nie zostawiają śladów, rys i odbić na drzwiach. Większość z proponowanych ograniczników standardowo wykonujemy w wersji czarnej, ale przy składaniu zamówienia można wybrać dowolny kolor.

Odboje do ramp rozładunkowych

Czytaj więcej

Odboje, ograniczniki

Czytaj więcej

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

contact

Kontakt z doradcą