• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

Stopki gumowe to jeden z wielu produktów P.P.H.U. HUPEX. W kategorii stopek dostępna jest m.in. stopka o średnicy 33 mm i wysokości 10 mm, która może być nakładana na dowolną śrubę z łbem sześciokątnym. W naszym asortymencie dostępne są również stopki gumowo-metalowe, których średnica wynosić może od 10 do 70 mm, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

Gumowa stopka to rozwiązanie stosowane przede wszystkim w celu zabezpieczenia przed ślizganiem po różnych powierzchniach.  

Oferowane przez nas nóżki – stopki gumowe zostały wykonane w taki sposób, by zwiększyć komfort pracy osoby z nich korzystającej (dobra przyczepność), przy jednoczesnym wydłużeniu ich żywotności wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba ze względu na poszukiwanie produktu atrakcyjnego cenowo, łatwego w montażu, użyciu i użytkowaniu.

GUMOWE STOPKI ZGODNE Z INDYWIDUALNYMI POTRZEBAMI

W P.P.H.U. HUPEX wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Oferta jest zawsze dostosowana do wymagań partnerów. W ten sposób stopki gumowe w 100% spełnią Państwa oczekiwania, a tym samym skutecznie wypełniają powierzone im zadania, co z pewnością ułatwia wyszukiwanie satysfakcjonującego rozwiązania. Dostarczamy trwałe stopki, radzące sobie w wymagających sytuacjach. Nawet intensywnie użytkowane będą zakupem na wiele długich lat. Chętnie pomagamy w wyborze odpowiednich akcesoriów z przedstawionej oferty. Mogą Państwo skorzystać z doradztwa wykwalifikowanego personelu, posiadającego kompleksową wiedzę w zakresie stopek gumowych. Z jego wsparciem zakupy staną się komfortowym doświadczeniem. Do współpracy zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i kontrahentów biznesowych. Dla każdej ze stron przygotowaliśmy atrakcyjne korzyści z zakupionych części, co z pewnością pozwoli zdecydować się na korzystanie z naszych wysokiej jakości usług regularnie.

Terminowe dostawy wysokiej jakości stopek gumowych

Współpracujemy na przejrzystych i prostych zasadach, przestrzegając zawartych umów. Zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów. Stopki – nóżki gumowe dostarczamy w zgodzie z przedstawionym harmonogramem. Cena, kolor, wysokość i wymiary pozostają indywidualnie ustalane. Oferujemy również inne atrakcyjne rozwiązania. Mogą nam Państwo zaufać, bo na rynku istniejemy od 1983 r., stale monitorując branżowe nowości. W ten sposób trafiamy na tak interesujące rozwiązania jak np. stopki metalowo-gumowe w różnych wymiarach, wyposażone w śrubę M10 z podkładką kwadratową spawaną. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować najwyższą jakość obsługi, co doceniają nasi kontrahenci. Już teraz współpracujemy nie tylko z dużymi zakładami przemysłowymi, ale także mniejszymi firmami z wielu branż. Zachęcamy Państwa, żeby zapoznać się z kompletną ofertą, a następnie dołączyć do grona zadowolonych klientów. 

Bez poślizgu dzięki stopce gumowej

Nasze najwyższej jakości stopki gumowe docierają zatem do klientów bez najmniejszego poślizgu. Zapewnienie sobie i innym bezpieczeństwa to priorytet we wszystkich zakładach. Stopki gumowe Hupex o różnorodnych średnicach zapewniają komfort oraz pomagają spełnić niektóre wymogi stawiane w zakresie szeroko rozumianego BHP. Gumowe stopki stabilizują i zapewniają większy spokój oraz koncentrację na wykonywanej pracy. 

NA GUMOWEJ STOPCE

Na stopce gumowej nie warto oszczędzać – jest to bowiem produkt, który gwarantuje poprawę samopoczucia oraz wydajność pracownika. Stopka z gumy to niepozorna, ale paradoksalnie — wielka rzecz. Wszyscy, którzy pracują w branżach przemysłowych, doskonale wiedzą, jak istotne pod względem Bezpieczeństwa i Higieny Pracy potrafią być detale. Stopki gumowe Hupex to właśnie najlepszy przykład takiego drobiazgu. Zarówno metalowo-gumowe, jak i w całości gumowe stopki (niektóre wyposażone w specjalistyczne śruby), to gwarancja efektywnej pracy w przypadku licznych urządzeń wymagających stabilizowania ich na co dzień i wykorzystania, aby uniknąć dyskomfortu. 

W pracy i w domu z gumową stopką

Oferujemy typowo przemysłowe stopki gumowe. Wybrane produkty spełniają naturalnie swoją funkcję na halach produkcyjnych i w wielu innych miejscach pracy gwarantując komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Warto jednak zastanowić się, czy profesjonalne stopki gumowe mogą być również akcesoriami do użytku w domu, chociażby do stabilizacji pralki automatycznej, suszarki, bądź innych sprzętów AGD. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących omawianych produktów zapraszamy do kontaktu.

ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ GUMOWYCH STOPEK

Stopki gumowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najprostsze w założeniu. Są łatwe i proste w obsłudze, co bezpośrednio przekłada się na ich użyteczność. Nie bez znaczenia pozostaje ich uniwersalne dopasowanie. Nasze stopki gumowe doskonale sprawdzą się w celu wypoziomowania sprzętów przemysłowych i AGD oraz zapobiegania ich poślizgowi. W ofercie uwzględniliśmy rodzaje stopek gumowych dopasowane do różnorodnych potrzeb. Aby dokonać zamówienia, należy skontaktować się z naszymi przedstawicielami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online. Umożliwiamy łatwe zapoznanie się z ofertą, jednak cena produktu jest przedstawiana na podstawie indywidualnego zamówienia. Stopki gumowe oferujemy na atrakcyjnych warunkach. Dostawa pod wskazany adres odbywa się w sposób bezpieczny i profesjonalny. Po kliknięciu danego produktu można zapoznać się z dodatkowymi informacjami na jego temat, a także zobaczyć więcej zdjęć.

Stopki gumowe gwarantują komfort, wygodę i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Służą do zapewnienia dobrej przyczepności, a także tłumienia wibracji generowanych przez różnego rodzaju urządzenia elektryczne.

Stopka gumowa Ø33

Stopka gumowa Ø33

Czytaj więcej

Stopka metalowo-gumowa

Stopka metalowo-gumowa

Czytaj więcej

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

Kontakt

Kontakt z doradcą