• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

Stopki gumowe

Stopki gumowe to jeden z wielu produktów P.P.H.U. HUPEX. W kategorii stopek dostępna jest m.in. stopka o średnicy 33 mm i wysokości 10 mm, która może być nakładana na dowolną śrubę z łbem sześciokątnym. W naszym asortymencie nie brak również stopek gumowo – metalowych, których średnica wynosić może od 10 do 70 mm, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

Stopki gumowe to rozwiązanie stosowane przede wszystkim w celu zabezpieczenia przed ślizganiem po różnych powierzchniach.  

Oferowane przez nas nóżki gumowe zostały wykonane w taki sposób, by zwiększyć komfort pracy osoby z nich korzystającej (dobra przyczepność), przy jednoczesnym wydłużeniu ich żywotności.

Stopki zgodne z indywidualnymi potrzebami

W P.P.H.U. HUPEX wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Dostosowujemy produkty do wymagań partnerów. W ten sposób stopki gumowe w 100% spełnią Państwa oczekiwania, a tym samym skutecznie wypełnią powierzone im zadania. Dostarczamy trwałe produkty, radzące sobie w wymagających sytuacjach. Nawet intensywnie użytkowane będą zakupem na wiele długich lat. Chętnie pomagamy w wyborze odpowiednich akcesoriów z przedstawionej oferty. Mogą Państwo skorzystać z doradztwa wykwalifikowanego personelu, posiadającego kompleksową wiedzę w zakresie stopek gumowych. Z jego wsparciem zakupy staną się komfortowym doświadczeniem. Do współpracy zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i kontrahentów biznesowych. Dla każdej ze stron przygotowaliśmy atrakcyjne korzyści.

Terminowe dostawy wysokiej jakości produktów

Współpracujemy na przejrzystych i prostych zasadach, przestrzegając zawartych umów. Zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów. Stopki gumowe dostarczamy w zgodzie z przedstawionym harmonogramem. Mogą nam Państwo zaufać, bo na rynku istniejemy od 1983 r., stale monitorując branżowe nowości. W ten sposób trafiamy na tak interesujące rozwiązania jak np. stopki metalowo-gumowe w różnych wymiarach, wyposażone w śrubę M10 z podkładką kwadratową spawaną. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować najwyższą jakość obsługi, co doceniają nasi kontrahenci. Już teraz współpracujemy nie tylko z dużymi zakładami przemysłowymi, ale także mniejszymi firmami z wielu branż. Zachęcamy Państwa, żeby zapoznać się z kompletną ofertą, a następnie dołączyć do grona zadowolonych klientów. 

Stopka gumowa Ø33

Czytaj więcej

Stopka metalowo-gumowa

Czytaj więcej

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

contact

Kontakt z doradcą