• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

Przelotki gumowe – zastosowanie

W naszej ofercie uwzględniliśmy także przelotki gumowe o różnych średnicach otworów w blasze, grubości blachy oraz różnych średnicach kabli. Przykładowe średnice oferowanych przelotek wynoszą: Ø6; Ø8; Ø10; Ø20. Gdzie nasze przelotki znajdą zastosowanie? Przede wszystkim w przemyśle elektrycznym, ale również motoryzacyjnym. Dzięki przelotkom można zachować skuteczną ochronę izolacji kabli. Wykorzystuje się je także podczas przeciągania przewodów przez ścianki obudów oraz karoserię. Dzięki różnorodności, z łatwością dostosują Państwo przelotki gumowe do indywidualnych potrzeb i złożą zamówienie na odpowiednią ilość produktu.

Jakość, której można zaufać

Przelotki gumowe powstają z gumy i silikonu, czyli materiałów o sporej liczbie przydatnych właściwości. Zaprojektowano je z myślą o ochronie konkretnych części układu elektrycznego. Przelotki kablowe wykonujemy z dbałością o najmniejsze detale. Każda z oferowanych części powstaje zgodnie z rygorystycznymi wymogami, pod nadzorem doświadczonych ekspertów. Nie uznajemy żadnych odstępstw od przyjętych przez nas wysokich norm jakościowych.

Atrakcyjne warunki współpracy dla partnerów biznesowych

Jako firma produkcyjna jesteśmy w stanie zaproponować partnerom atrakcyjne warunki współpracy. Dostosujemy przelotki gumowe do Państwa potrzeb, aby ich funkcjonalność oraz gabaryty odpowiadały konkretnym oczekiwaniom. W naszej działalności kierujemy się rzetelnym podejściem do partnerów. Zamówienia zawsze wykonujemy terminowo, otwarcie informujemy o kosztach towaru oraz innych technicznych niuansach. Zapraszamy do skorzystania z oferty. W razie dodatkowych pytań chętnie rozwiejemy wątpliwości. Pozytywne opinie naszych dotychczasowych kontrahentów potwierdzają, że warto zaufać P.P.H.U. HUPEX w ramach działań krótko- oraz długoterminowych. 

Przelotki gumowe są wykorzystywane do osłony przewodów elektrycznych celem zabezpieczenia przewodów przed uszkodzeniem przy przejściu przez ostre krawędzie (np. blacha)

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

Kontakt

Kontakt z doradcą