• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

Odboje - wyroby z gumy

Mianem odbojów gumowych określa się wyroby z twardej gumy o różnych kształtach (walec, stożek, prostokąt i inne) wraz z miejscem na śruby mocujące. Odboje tego typu montuje się przy pomocy śrub. Odboje gumowe dostępne są w wielu różnych wersjach. W P.P.H.U. HUPEX znaleźć mogą Państwo odboje drzwiowe, zwykłe, ścienne, samoprzylepne, rampowe czy garażowe.

Odboje gumowe redukujące ryzyko szkody

Wszystkie nasze odboje gumowe, których wybór jest na tyle szeroki, że oferta została podzielona na kilka podkategorii, posiadają jeden wspólny mianownik – jest nim wysoka jakość wykonania. Dzięki niej elementy te w znaczący sposób pomagają zredukować ryzyko pojawienia się szkody. Odpowiednio dopasowane materiały pozwalają na pochłonięcie siły uderzenia, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z odbojem garażowym, czy drzwiowym. 

Warto zaznaczyć również, iż nasze ograniczniki dostępne są w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy z Państwa powinien znaleźć u nas elementy dopasowane do swoich potrzeb.

Wysokiej jakość odboje gumowe

Wybierając odboje gumowe lub ograniczniki warto postawić na trwałe rozwiązania, które będą spełniać swoją funkcję przez długi czas i nie ulegną zniszczeniu po kilku uderzeniach. Dzięki temu znacznie ograniczysz uszkodzenia w domach, mieszkaniach lub lokalach użytkowych, a także garażach. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ograniczników gumowych, które zapewnią Państwu 100% skuteczność.

Tutaj znajdziesz więcej o odbojach gumowych rampowych.

ogranicznik zwykły

Odboje / ograniczniki zwykłe

Czytaj więcej

Odboje / ograniczniki ściene

Czytaj więcej

Odboje / ograniczniki samoprzylepne

Czytaj więcej

odbojnik kula

Odboje /ograniczniki kula

Czytaj więcej

mały ogranicznik

Odboje / ograniczniki mini

Czytaj więcej

ogranicznik garażowy

Odboje / ograniczniki garażowe

Czytaj więcej

duzy ogranicznik

Odboje / ograniczniki BIG

Czytaj więcej

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

Kontakt

Kontakt z doradcą