• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

W naszej ofercie uwzględniliśmy również odboje garażowe. Oferujemy odboje do ciężkich drzwi wejściowych o wymiarach Ø55 x Ø45 x h50mm. Sprzedawane w komplecie z kółkiem rozporowym Ø12mm oraz śrubą pozwalają na sprawny i bezproblemowy montaż na powierzchniach płaskich. Prezentowane odboje skutecznie chronią przed uszkodzeniem ścian oraz drzwi, a także tłumią drgania. Na uwagę zasługuje również ich duża elastyczność. Nasze odboje garażowe wykonane zostały na bazie gumy EPDM – jest to guma wyróżniająca się dobrą możliwością odwracalnej deformacji, na przykład na skutek działania siły mechanicznej. Co istotne, nie powoduje ona przerwania ciągłości materiału – dzięki temu pozostaną w dobrym stanie przez długi czas. Są również odporne na ścieranie i uderzenia.

Trwałe i odporne odboje garażowe

Twardość gumy EPDM wynosi ok. 70-80 stopni Shore’a – jest to twardość charakteryzująca się najlepszą amortyzacją uderzeń, aczkolwiek w razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać produkt z bardziej miękkiej gumy według życzenia klienta. Szczególnie dobrze prezentowane odboje garażowe sprawdzą się zamontowane przy ciężkich drzwiach wejściowych. Alternatywnie można je wykorzystać również jako praktyczną stopkę. Odbojniki gumowe do garażu dostępne są standardowo w kolorach: czarnym, szarym, białym i brązowym, ale jesteśmy też w stanie wykonać produkt w kolorze na życzenie klienta (wyłącznie na zamówienie hurtowe). Preferowana sprzedaż hurtowa odbojów garażowych (paczki 10 szt. odbojów).

Odboje garażowe inaczej nazywane ogranicznikami garażowmi służą do ograniczenia otwarcia ciężkich drzwi wejściowych bądź bramy garażowej, dzięki czemu skutecznie chronią przed uszkodzeniem ścian oraz drzwi.

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

Kontakt

Kontakt z doradcą