• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

Membrany zbrojone kordem bawełnianym lub nylonowym. Membrany mogą zostać wykonane z różnych gum lub silikonu. Możliwe jest również wykonanie membran wzmacnianych blachą (wkładka blaszana) lub innych według zamówienia klienta.

Zasada działania membran

Gumowe membrany zbrojone stanowią popularny wybór wśród osób, które poszukują skutecznych akcesoriów uszczelniających. Cechują się imponującymi właściwościami, gdy idzie o rozciąganie lub kurczenie. Wykorzystuje się je do wyrównywania ciśnienia między substancjami. W ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty powstałe na bazie imponującej klasy materiałów. Stawiamy na trwałe, solidne oraz wytrzymałe tworzywa, aby okres użytkowania membran pozostawał maksymalnie długi. Co ważne, katalog produktów P.P.H.U. HUPEX pozostaje otwarty. Oprócz standardowej oferty w Państwa stronę kierujemy również modele tworzone w ramach indywidualnych projektów. To niepowtarzalna szansa, aby otrzymać gumowe membrany zbrojone skrojone na miarę potrzeb o atrakcyjnym stosunku jakości do ceny. 

Zastosowanie w wielu branżach

Ze względu na uniwersalny charakter membrany gumowe zbrojone stosuje się w wielu branżach. Zazwyczaj są niezauważalnym, lecz istotnym elementem systemów kluczowych dla codziennego życia firmy czy też domu. Mowa tu zarówno o stosunkowo prostych maszynach, jak i skomplikowanych układach. W P.P.H.U. HUPEX dbamy, aby te niezwykłe akcesoria w maksymalnie krótkim czasie trafiały do rąk nowych właścicieli. Zlecenia realizujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem, dostosowanym do Państwa oczekiwań. Oferujemy bezpieczne metody transportu. Nie trzeba się obawiać, że membrany gumowe zbrojone uszkodzą się w trakcie dostawy. Warto nam zaufać, bo na rynku istniejemy już od kilkudziesięciu lat. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności.

Produkujemy również membrany gumowe

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

Kontakt

Kontakt z doradcą