• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

Wyroby do sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego

wyroby-rehabilitacyjne

Wśród produkowanych przez naszą firmę wyrobów znajdują się elementy, które pełnią istotne funkcje w sprzęcie rehabilitacyjnym i medycznym. W ofercie posiadamy nasadki gumowe na kule i laski inwalidzkie oraz różnego rodzaju uszczelki do stetoskopów.

Trwała i elastyczna nasadka gumowa jest praktycznym elementem lasek i kul inwalidzkich. Oferowane przez nas wyroby na spodzie posiadają wyprofilowane antypoślizgowe protektory, które minimalizują ryzyko upadku podpierającej się osoby. Elementy te zapobiegają także uderzaniu kul rehabilitacyjnych bezpośrednio o podłogę, dzięki czemu zarówno sam przedmiot, jak i podłoga nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

W naszym asortymencie można znaleźć te elementy o średnicy od 16 mm do 30 mm. Poza nasadkami gumowymi , wśród artykułów wykorzystywanych podczas rehabilitacji czy w medycynie posiadamy także uszczelki do stetoskopów pediatrycznych i kardiologicznych. Rozmiar i kolor elementów gumowych można wybrać w zależności od przyrządu, do którego mają być użyte oraz od preferencji klienta. Produkujemy także stopki gumowo-metalowe do przyrządów rehabilitacyjnych.

Proponowane nasadki i uszczelki charakteryzują się funkcjonalnością i łatwym montażem – elastyczny materiał sprawia, że element w prosty sposób może zostać nałożony na przedmiot i nie ulegnie przy tym pęknięciu czy odkształceniu. Ponadto wyroby gumowe charakteryzują się odpornością na ścieranie i czynniki atmosferyczne.

Uszczelka gumowa do stetoskopu

Czytaj więcej

Nasadki gumowe

Czytaj więcej

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

Kontakt

Kontakt z doradcą