• ul.Czechowicka 14
    04-218 Warszawa
  • 602 255 716
    biurohupex@hupex.pl

Membrany gumowe

W asortymencie P.P.H.U. HUPEX znaleźć mogą Państwo bogaty wybór membran gumowych. To popularne elementy uszczelniające znajdujące zastosowanie w wielu różnych urządzeniach, takich jak reduktory ciśnienia czy zawory pneumatyczne i hydrauliczne. Oferowane przez nas membrany są wykonane z gumy (i silikonu) wysokiej jakości, mogą być również zbrojone tkaninami bawełnianymi i syntetycznymi. Oferujemy membrany gumowe o grubości od 0,2 mm. Jesteśmy w stanie dopasować je do indywidualnych potrzeb Klienta.

Praktyczne membrany gumowe  

Jeśli więc szukają Państwo firmy, która przygotuje dla Was zestaw elementów uszczelniających do wybranych urządzeń, dbając przede wszystkim o terminowość wykonania zlecenia, wysoką jakość przygotowanych produktów i dopasowanie ich do Państwa potrzeb, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. P.P.H.U HUPEX oferuje wyjątkowo solidne membrany gumowe, które zapewnią wybranym przez Państwa elementom bardzo wysoki poziom szczelności i wytrzymałości podczas pracy.

Warto zaznaczyć również, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, membrana gumowa może zostać wykonana specjalnie pod kątem przedstawionego nam projektu, co jeszcze lepiej wpłynie na dopasowanie do sprzętu, w którym pracuje.

P.P.H.U. HUPEX TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1983 R.

Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą wyrobów, jak również, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw. Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrobach dla automatyki i pneumatyki przemysłowej.

contact

Kontakt z doradcą